Nový Software602 Form Filler pro Windows

Rozšířený bezplatný nástroj pro snadnou práci s formuláři a formulářovými aplikacemi - Software602 Form Filler - byl vydán v novém sestavení (4.54.30.14.0709) pro operační systémy Windows a je k...

Form Filler logoRozšířený bezplatný nástroj pro snadnou práci s formuláři a formulářovými aplikacemi - Software602 Form Filler - byl vydán v novém sestavení (4.54.30.14.0709) pro operační systémy Windows a je k dispozici volně ke stažení.

Kompletní informace o změnách a opravách v nové verzi naleznete zde. Mezi hlavními novinkami, vedle oprav některých chyb, jsou následující:

  • Podpora nového formátu elektronické fakturace ISDOC 6,
  • podpora nové specifikace CAdES elektronického podpisu,
  • přidána možnost konfigurování pravidel pro doplňování tvrdých mezer.

Form Filler - STÁHNOUT ZDARMA (Windows, Linux, Mac)

Poznámka:

Pomocí Software602 Form Filler lze vyplňovat formuláře vytvořené v profesionálním nástroji FormApps Designer, který také umožňuje snadno formuláře transformovat do podoby webových formulářů, kdy uživatelům stačí jakýkoliv běžný internetový browser. Transformaci umožňuje produkt Form Apps Server. Zároveň jsou k dispozici nativní aplikace pro práci s formuláři (s podporou elektronického podepisování apod.) na mobilních zařízeních s operačními systémy Apple iOS, Google Android, Windows a Windows Phone.

  • Aktuální verzi Software602 Form Filler stahujte zde!

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222