Nové sestavení Form Filler pro OS Windows!

Všeobecně rozšířená aplikace pro snadnou práci s formuláři a formulářovými aplikacemi - Software602 Form Filler - byla vydána v novém sestavení pro operační systémy Windows a je k dispozici volně ke...

Form Filler logoVšeobecně rozšířená aplikace pro snadnou práci s formuláři a formulářovými aplikacemi - Software602 Form Filler - byla vydána v novém sestavení pro operační systémy Windows a je k dispozici volně ke stažení.

Podrobné informace o změnách a opravách v nové verzi naleznete zde. Mezi hlavními novinkami, krom různých oprav, jsou úpravy chybových hlášení při použití nesprávného certifikátu, implementace eventu při otevření formuláře a optimalizace zobrazení při změně DPI.

Form Filler - STÁHNOUT ZDARMA (Windows, Linux, Mac)

Poznámka:

Pomocí Software602 Form Filler lze vyplňovat formuláře vytvořené v profesionálním nástroji FormApps Designer, který také umožňuje snadno formuláře transformovat do podoby webových formulářů, kdy uživatelům stačí jakýkoliv běžný internetový browser. Transformaci umožňuje produkt Form Apps Server. Zároveň jsou k dispozici nativní aplikace pro práci s formuláři (s podporou elektronického podepisování apod.) na mobilních zařízeních s operačními systémy Apple iOS, Google Android, Windows a Windows Phone.

  • Aktuální verzi Software602 Form Filler stahujte zde!

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222