Jedeme na ISSS s přednáškou o úplném elektronickém podání

I v letošním roce jsme jedním z partnerů tradiční konference Internet ve státní správě a samosprávě, která se uskuteční ve dnech 4.– 5. dubna 2016 v Hradci Králové.

 

Obchodní ředitel divize Public, Ing. Pavel Nemrava, vystoupí v úterním dopoledním bloku s přednáškou „Úplné elektronické podání prakticky“. Téma úplného elektronického podání je jedním z hlavních témat letošního ročníku. Druhým významným tématem konference bude eIDAS. Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) o elektronické identifikaci a službách vytvářejících důvěru vstupuje v účinnost 1. 7. 2016. Od tohoto data se nebude posuzování dokumentů již řídit paragrafy současného zákona o elektronickém podpisu. Co všechno to bude znamenat? Více se můžete dozvědět v našem stánku.

Naše výstavní expozice bude zaměřena také na jednotlivé oblasti fungování úřadu, jako je například řešení pro evidenci smluv a anonymizaci dokumentů, která je nutná před veřejnou publikací. Součástí expozice budou i formulářové agendy pro uživatele úřadu a občany. Dalším zajímavým tématem bude služba Long-Term Docs, která se spolehlivě postará o Vaše dokumenty nejen ve spisové službě.

Rádi Vás přivítáme na stánku Software602, který bude umístěn v I. patře Kongresového centra Aldis (stánek č. 7).

Účastníkem konference Internet ve státní správě a samosprávě jsme již po devatenácté, tedy od prvního ročníku. Zúčastní se jí téměř všichni, kdo se podílejí na reformě veřejné správy, rozvoji eGovernmentu a celkové informatizaci společnosti – vrcholní politici, stovky zástupců státní správy i samosprávy, odborníci i dodavatelé technologií a služeb.

Podrobnější informace o konferenci i programu najdete zde: https://www.isss.cz/.

 

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222