Jedeme na ISSS s přednáškou o cloudu

I v letošním roce jsme jedním z partnerů na tradiční konferenci Internet ve státní správě a samosprávě, která se uskuteční ve dnech 3.– 4. dubna 2017 v Hradci Králové. Letošní ročník je jubilejní, konference se koná již po dvacáté.

Za společnost Software602 vystoupí v pondělím bloku Cloud výkonný ředitel Ing. Jan Petr na téma „Aplikace v cloudu nebo cloudová aplikace“. Jeho přednášku ocení všichni, kteří se zajímají o novinky v oblasti cloudu a chtějí mít srovnání i s dalšími možnostmi, které jsou na trhu dostupné.

Software602 je zároveň jediným odborným partnerem bloku Cloud.

Naše výstavní expozice bude zaměřena na jednotlivé oblasti fungování úřadu. Součástí expozice budou i formulářové agendy, které zjednoduší vaši práci na úřadě (např. dovolenky, cestovní příkazy, apod.). Dalším zajímavým tématem budou elektronická podání, dotace a granty, výzva IROP č. 28 – dokumenty dle eIDAS a mnoho dalšího. Rádi Vás přivítáme na stánku Software602, který bude umístěn v I. patře KC Aldis (stánek č. 7).

Účastníkem konference Internet ve státní správě a samosprávě jsme již po dvacáté, tedy od prvního ročníku. Zúčastní se jí téměř všichni, kdo se podílejí na reformě veřejné správy, rozvoji eGovernmentu a celkové informatizaci společnosti – vrcholní politici, stovky zástupců státní správy i samosprávy, odborníci i dodavatelé technologií a služeb.

Podrobnější informace o konferenci i programu najdete zde: https://www.isss.cz/.

 

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222