Jak na Přiznání k dani z příjmu online datovou schránkou?

Online podání datovou schránkou na portálu PODEJTO je rychlé, jednoduché a spolehlivé. Pokud chcete vědět, jak správně postupovat, koukněte se na naše video. V něm jsme pro vás připravili ukázku k...

Online podání datovou schránkou na portálu PODEJTO je rychlé, jednoduché a spolehlivé. Pokud chcete vědět, jak správně postupovat, koukněte se na naše video. V něm jsme pro vás připravili ukázku k podání přiznání k dani z příjmu inteligentním formulářem od Software602, a to online z jakéhokoliv zařízení a přímo do datové schránky Finančnímu úřadu.

FormApps ServerFormuláře jsou postavené na technologii FormaApps Server, což je unikátní nástroj pro zavádění univerzálních formulářových rozhraní. Na osobních počítačích stačí uživatelům standardní prohlížeč doplněný o Java modul. Na mobilních operačních systémech je pak pro vyplnění a podání formuláře využita klientská aplikace FormApps Mobile (iOS, Android, Windows). Formuláře pro daňové přiznání, ale i desítky dalších jsou k dispozici zdarma na portálu PODEJTO.CZ, který slouží podnikatelům i soukromým osobám a firmám k nalezení dostupných elektronických formulářů na jediném místě - přes 40 formulářů pro snadný kontakt s úřady. Jakýkoliv zde dostupný formulář lze bezplatně vyplnit na počítači, tabletu nebo chytrém mobilním telefonu a odeslat jej příslušnému úřadu prostřednictvím datové schránky.

Formuláře Přiznání k dani z příjmu jsou dostupné na portálu PODEJTO.cz

/* */

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222