Formuláře ve Viscofanu

České pobočky evropské potravinářské skupiny rozšířují provozně-ekonomický systém SAP o technologii 602XML.

Ve Viscofanu doplní systém SAP o inteligentní formuláře

Firmy Viscofan CZ a GAMEX CB, tedy česká součást evropské potravinářské skupiny Viscofan, se rozhodly rozšířit stávající instalaci provozně-ekonomického systému SAP o technologii 602XML. Jedná se o již několikátý český podnik, který takový krok učinil.

Inteligentní formuláře budou v první fázi používány pro obsluhu datové schránky, sjednocení elektronické a papírové pošty, konverzi dokumentů a likvidaci faktur. Nahradí tak papírové schvalování podkladů pro SAP. V dalších fázích projektu budou elektronizovány i další procesy, jako schvalování smluv, nákup zboží a služeb a personální agenda (cestovní příkazy, dovolenky apod.)

Do těchto elektronických procesů bude postupně zahrnuto až 200 uživatelů, aniž by to vyžadovalo nákup dalších licencí SAP nebo provádění změn v tomto ERP systému. Právě radikálně nižší náklady a možnost provádět kdykoliv v budoucnu změny vlastními silami byly mezi hlavními důvody, proč se potravinářská firma rozhodla doplnit stávající SAP o produkt Software602.

Viscofan Group je největším světovým výrobcem umělých střívek pro masný průmysl. V České republice zaměstnává 850 lidí. V České republice je také distribuční centrum, odkud se výrobky skupiny Viscofan dodávají do 110 zemí celého světa.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222