Elektronické zahraniční cesťáky na Karlově univerzitě

Nejstarší středoevropská univerzita začala využívat službu FormApps Cloud společnosti Software602. Plně elektronické řešení zajistí, že veškeré žádosti o zahraniční služební cestu budou vyplněny úplně a správně.

 

Univerzita Karlova

Dalšími výhodami jsou snadné vyhledávání v podaných výkazech a žádostech, třídění a úplná eliminace ručního přepisování.

Služba FormApps Cloud tak pomohla vyřešit řadu problémů spojených s papírovým zpracováním poměrně složitých formulářů – občasnou špatnou čitelnost, chybovost, neúplné vyplňování apod. Službu FormApps si univerzita vybrala hlavně proto, že experti Software602 dokázali rychle vytvořit takové elektronické formuláře na míru, které jsou pro uživatele snadné, intuitivní a kompletně dvojjazyčné. Výhodou je možnost přístupu z jakéhokoliv zařízení i to, že dodavatel zajišťuje kompletní péči o provoz aplikací. Zákazník má možnost pokrýt další procesy bez navýšení měsíčního paušálu.

V rámci služby FormApps Cloud společnost Software602 poskytuje kompletní elektronické procesy s možností úpravy podle potřeb konkrétní organizace a v návaznosti na její informační systémy. V současné době se jedná o nejjednodušší, nejrychleji zprovoznitelné a cenově nejdostupnější řešení na českém trhu.

Pro více informací o FormApps pokračujte zde

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222