Česká média: Software602 Form Signer je unikátní aplikace, která zvyšuje pohodlí i bezpečnost uživatelů

Většina velkých českých sdělovacích prostředků v posledních dnech informovala o tom, že aplikace Software602 Form Signer pro iOS a Android umožňuje generovat kvalifikovaný certifikát České pošty a...

Software602 Form SignerVětšina velkých českých sdělovacích prostředků v posledních dnech informovala o tom, že aplikace Software602 Form Signer pro iOS a Android umožňuje generovat kvalifikovaný certifikát České pošty a připojovat uznávaný elektronický podpis přímo z tabletů a smartphonu. Tiskovou zprávu najdete zde.

 

logo České televizeČeská televize ve své reportáži ukázala, že Software602 Form Signer umožňuje konvertovat doklad (například účtenku) přímo v mobilu připojením elektronického podpisu a časového razítka. Vysvětlila také, že Software602 Form Signer s certifikátem České pošty může výrazně usnadnit řadu běžných podnikatelských situací, jako například vystavení faktury. "Jde o unikátní řešení, které nabízíme jako první v Evropě," říká v reportáži vrchní ředitel pro IT a eGovernment v České poště Tomáš Ječný.

  • Reportáž můžete shlédnout zde.

logo Český rozhlas„Unikátní aplikace nabídne Čechům bezpečný elektronický podpis i na mobilních telefonech,“ hlásí reportérka Českého rozhlasu a dává slovo Tomáši Ječnému: „Ještě nikdo to neuměl udělat na iPad, iPhone a androidí počítače. Od této chvíle opravdu máte úplně jiný uživatelský komfort. Jinými slovy svůj podpis máte stále s sebou.“ Konstatuje také, že bezpečnost je mnohem vyšší než při použití podpisu na běžném počítači.

  • Reportáž si můžete poslechnout zde.

logo České televize„Software602 si buduje silné know-how v oblasti správy elektronických dokumentů a certifikátů a v mnoha ohledech je v této sféře nejdále v Evropě. To by mohlo hrát v jeho prospěch v případném sjednocování eGovermentu napříč Evropou.“, konstatuje Jan Sedlák v článku na serveru zive.cz.

  • Kompletní text článku je k dispozici zde.

Software602 Form Signer je součástí ucelené koncepce elektronizace procesů, kterou Software602 nabízí, a která umožňuje plnohodnotné zapojení kdykoliv, odkudkoliv a z jakéhokoliv zařízení. Produkty Software602 pokrývají celý životní cyklus procesu a dokumentu – od vzniku přes schvalování a odesílání až po dlouhodobou archivaci s detailním dodržením norem vyžadovaných českou a evropskou legislativou.

  • Více informací o Software602 Form Signer naleznete zde

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222