Aplikace Software602 Form Signer pro iOS

Majitelé iPhonů a iPadů mohou ve svých zařízeních generovat a ukládat podpisové certifikáty, připojovat podpisy a časová razítka k PDF dokumentům, ověřovat pravost důvěryhodných elektronických...

Software602 Form Signer logoMajitelé iPhonů a iPadů mohou ve svých zařízeních generovat a ukládat podpisové certifikáty, připojovat podpisy a časová razítka k PDF dokumentům, ověřovat pravost důvěryhodných elektronických dokumentů a pracovat s chytrými formuláři. Umožnuje to aplikace Software602 Form Signer pro iOS, která byla právě vydána.

Tato aplikace je ke stažení na Apple Apps Store. Software602 Form Signer pro Android je k dispozici na Google Play. Podrobnější informace o aplikacích a jejich funkcích najdete v produktové sekci webu.

Software602 nabízí kompletní portfolio nástrojů, které uživateli umožní pracovat s elektronickými dokumenty na tom zařízení, které má momentálně k dispozici – počítač, tablet nebo chytrý telefon. Toto portfolio zahrnuje kromě zmíněných aplikací také Form Signer Web Server pro transformaci chytrých formulářů (miniaplikací) do webových (html) formulářů.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222