Aplikace Signer kvalifikovaně pro macOS a Windows

Vydali jsme novou verzi aplikace Signer 3.5 pro Windows a macOS. Od počátku září 2017 tak mohou uživatelé využívat zbrusu nové funkce aplikace. Mezi nejvýznamnější patří bezesporu podpora Kvalifikované služby SecuSign Validation, která zajistí úplné a správné ověření platnosti podepsaných dokumentů v souladu s nařízením eIDAS.

Další důležitou funkcionalitou je funkce „Pečetění“, která uživatelům umožní opatřit dokument elektronickou pečetí s časovým razítkem na základě certifikátu pro elektronickou pečeť (který je bezpečně uložen na serveru v úložišti Azure KeyVault).

Signer přináší i další výhody. Pokud potřebujete elektronicky a zcela bezpečně podepisovat dokumenty na svém přenosném zařízení, jako je tablet nebo mobilní telefon, stáhněte si Signer Bluetooth token. Ten komunikuje s podpisovou aplikací Signer prostřednictvím protokolu Bluetooth a umožňuje jeden z nejbezpečnějších způsobů autorizace.

Navíc díky novému licenčnímu modelu již není nutné dokupovat balíčky časových razítek. V rámci ročního předplatného můžete razítkovat bez jakýchkoli omezení – v případě potřeby připojení časového razítka k podpisu jej prostě na jedno kliknutí získáte.

Kromě nových funkcí Signer nabízí i celou řadu dalších dosavadních funkcí, které zvyšují uživatelský komfort, jako např. práce s PDF dokumenty zabezpečenými heslem, poskytování náhledu podepisovaných dokumentů ve formátech Microsoft Office, širší možnosti uvádění důvodu podpisu (jsem autorem dokumentu, souhlasím, beru na vědomí apod.) jak pro PDF, tak i pro Office dokumenty, a další možnosti. V rámci uceleného a přehledného prostředí je možné také:

  • připojovat elektronický podpis a kvalifikované časové razítko,
  • ověřovat integritu příchozích dokumentů a platnost jejich certifikátů,
  • převádět dokumenty z prakticky libovolného formátu do archivního formátu PDF/A nebo jiné verze PDF,
  • realizovat funkce specifické pro různá zařízení (např. vytváření důvěryhodných fotografií ze smartphonu nebo tabletu),
  • plně anonymizovat data v PDF dokumentech, přidávat textovou vrstvu pomocí technologie OCR a další úkony.

Stávající uživatelé aplikace Signer budou na nový licenční plán převedeni automaticky po aktualizaci na verzi 3.5 s čerpáním služeb na rok zdarma. Pokud aplikaci Signer chcete nejdříve vyzkoušet, můžete si ji stáhnout a zdarma vyzkoušet po dobu 14 dnů s 25 časovými razítky. K tomu je potřeba si založit 602 ID účet.
Jedna licence Signeru od Software602 je platná pro zařízení s operačními systémy Windows, macOS, iOS i Android.

Aplikace Signer je určena pro jednotlivce i organizace všech velikostí. V případě zájmu o bezplatné vyzkoušení nové verze si ji můžete stáhnout na https://www.602.cz/signer/

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222