Mise a vize

Pomáháme budovat digitální budoucnost firem a úřadů, kterým na důvěře záleží. Věříme v uživatelsky jednoduchá, přívětivá, digitální řešení.

Naše vize

Jsme dynamická firma s důrazem na inovace i dobré mezilidské vztahy. Společně s našimi zákazníky chceme jako důvěryhodný partner přinášet inovativní přístup při nasazení Paperless řešení ve firmách a úřadech. Naše produkty a služby nad vyspělými technologiemi mají být pro uživatele přívětivým a praktickým pomocníkem.

Naše znalosti

Soustavně rozvíjíme naše klíčové know-how a stavíme na něm naše kompetence, ve kterých chceme být evropskou špičkou:

  • služby formulářového rozhraní s podporou důvěryhodné evropské elektronické identity v portálech poskytující klientské digitální služby;
  • služby vytvářející důvěru s dlouhodobým právním účinkem elektronického podpisu na desktopu, tabletu i telefonu;
  • digitalizace procesů nad daty a dokumenty v jejich celém životním cyklu s dlouhodobou důvěryhodnou archivací libovolného digitálního obsahu.

Stále se chceme zlepšovat, a proto investujeme do dalšího vzdělávání našich lidí, jsme certifikováni podle mezinárodních norem řízení kvality ISO 9001:2015 a ISO/IEC 20000-1, řízení bezpečnosti informací ISO/IEC 27001, někteří naši zaměstnanci jsou též držiteli certifikace ITIL a Prince2.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás

a mezitím se rozlučte s papírem

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222