Ke stažení

Stáhněte si nejnovější software pro vaši efektivnější práci s inteligentními formuláři.

Podporované produkty

Form Filler

Nástroj se snadným ovládáním pro pohodlnou práci s formulářovými aplikacemi na PC s OS Windows. Vyplňujte elektronické formuláře a převádějte dokumenty do PDF jednoduše.

Signer

Signer pro PC/MAC, tablety a mobilní telefony je určený všem uživatelům, kteří vyžadují bezpečnost, legislativní soulad podle aktuálních norem a uživatelský komfort při práci s elektronickým podpisem v digitální komunikaci.

Signer Bluetooth Token

Signer BlueTooth Token je bezpečným úložištěm Vašich podpisových certifkátů určených pro podepisování elektronických dokumentů. Společně s bezplatnou
aplikací Signer od společnosti Software602 a.s. tak můžete podepisovat na libovolném počítači elektronické dokumenty a svůj kvalifikovaný certifikát mít přitom
stále s sebou, ve své kapse, ve svém telefonu. Vytvářejte elektronické dokumenty v souladu s Nařízením eIDAS, podepsané zaručeným elektronickým podpisem, nebo uznávaným elektronickým podpisem pokud použijete kvalifikovaný certifikát. Patentově chráněno EP 2874094.

FormApps Designer

Profesionální nástroj určený pro vytváření a úpravy inteligentních formulářů.

FormApps Signing Extension

FormApps Signing Extension a FormApps Plug-in slouží ke zprostředkování přídavných funkcí s certifikáty (podpisové a autentizační) v závislosti na prohlížeči který používáte pro zpracování formulářů. Pokud nemáte potřebný doplněk v prohlížeči nainstalovaný, zobrazí se při prvním otevření formuláře výzva k jeho instalaci (stačí nainstalovat pro každý prohlížeč jednou). Podporované jsou prohlížeče Internet Explorer, Edge, Chrome, Safari a Firefox.

Archivní produkty

Form Filler

Nástroj se snadným ovládáním pro pohodlnou práci s formulářovými aplikacemi na PC s OS Windows. Vyplňujte elektronické formuláře a převádějte dokumenty do PDF jednoduše.

Signer

Archivní verze Signeru - prémiového nástroje pro práci s elektronickým podpisem, časovým razítkem a datovou schránkou na zařízeních s Windows, Mac OS, Android a iOS. Autorizace dokumentů (PDF, PDF/A, Office 365) a XML dat (FormApps) elektronickým podpisem na všech platformách. Verze není podporovaná.

FormApps Mobile

Mobilní aplikace pro autorizaci online formulářů

Print2PDF

Software602 Print2PDF X je serverové řešení pro centrální zpracování dokumentů ve formátu PDF & PDF/A & PAdES, při jehož tvorbě jsme využili naše více než desetileté zkušenosti s tímto formátem a zkombinovali je s novými praktickými požadavky z oblasti digitalizace, autorizace a dlouhodobé archivace. Produkt je určen všem, kteří hledají řešení bez kompromisů s garancí (nejen) digitální kontinuity.

Potřebujete více informací?

Využijte kontaktní formulář

Volejte
+420 222 133 222