Blog

Koukněte se, čemu zrovna věnujeme pozornost. Naše zkušenosti s digitalizací a péčí o dokumenty se můžou hodit i vám a my se o ně rádi podělíme. Je toho hodně – stačí si jen vybrat.

Blog_kval_služba_malý

24.7.2017

Kvalifikovaná služba a proč je dobré ji mít

V poslední době je čím dál častěji slyšet o kvalifikovaných službách, nařízení eIDAS a celé řadě dalších výrazů, které jsou spojovány s digitalizací komunikace nejen v České republice. Digitalizace veřejné správy je populární mantra dneška, ale jen někteří umožňují ji reálně uvádět do života.

b_eidas-razitka_201611.png

3.11.2016

eIDAS, dokumenty a časová razítka

Nařízení eIDAS platí už několik měsíců, ale ne všichni si již uvědomili, jaké změny nám toto nařízení přineslo a čemu je třeba věnovat zvýšenou pozornost. Tím jsou třeba časová razítka, která přinášejí svým uživatelům větší míru bezpečnosti a jistoty při práci s digitálními dokumenty v dlouhodobém časovém horizontu.

nov_eidas_201701-2-.jpg

5.10.2016

eIDAS v platnosti. Co to znamená?

První červencový den letošního roku přinesl zásadní přelom - v účinnost vstoupilo nařízení eIDAS. Co toto Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 910 /2014 o elektronické identifikaci a službách vytvářející důvěru pro elektronické transakce na vnitřním trhu (dále jen “eIDAS”) vlastně znamená? To nejdůležitější se dá shrnout do jedné věty – Nařízení eIDAS nyní jasně definuje rovnost mezi papírovou a elektronickou podobou dokumentu.

blog_obrazek_jape_efektivnost_cloudu.jpg

20.9.2016

Efektivnost cloudu

Nedávno jsem se doma chlubil svojí manželce, jaký děláme hezký software, který umí schvalovat dovolenky, cesťáky a jiné podobné věci. Ona si přitom prohlížela Facebook a moc ji to nezajímalo. Zpozorněla, když jsem jí řekl, že pomocí toho lze vytvářet i úplně nové procesy, například souhlas se zákrokem.

1 2

Více informací? Spojte se s námi.

Pište na
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.