+420 222 011 602

Kompetence

Díky našim kompetencím dokážeme zajistit digitalizaci firmy či instituce na jakékoli úrovni. Naše řešení jsou modulární, každý si tak může jednoduše vybrat, co potřebuje. A když je toho víc, řešení lze snadno propojit.

crossroad-digitalni-archivace.svg

Digitální archivace

Náš dlouhodobý archiv je vytvořený pro ukládání dat v libovolném formátu a je zabezpečený proti jejich ztrátě, pozměňování nebo neoprávněnému přístupu. V souladu s legislativou a technickými standardy vám zajistíme platnost a právní jistotu všech dokumentů od vzniku až po skartaci.

crossroad-digitalizace-procesu.svg

Digitalizace procesů

Digitální agendy dokáží mnohem víc než listinné procesy. Jsou efektivní i spolehlivé a díky nim už ani nebudete muset nic posílat mailem. Nastavujte si vlastní procesy i workflow podle potřeb vaší firmy.

crossroad-rizeni-dokumentu.svg

Řízení dokumentů

Umíme řídit dokumenty a datové zprávy včetně spisové služby v celém životním cyklu od jejich vzniku, přes jejich oběh až po archivaci. A pokud budete chtít, dokumenty budou vstupovat jen do vámi vybraných kroků procesu.

crossroad-podpisy-konverze-1.svg

Elektronické podpisy

Garantujeme právní účinek elektronického podpisu/pečeti s časovým razítkem a jejich ověření v našich certifikovaných aplikacích/službách na shodu eIDAS.

crossroad-podani-formulare.svg

Podání a formuláře

Podání mohou být papírová, zdlouhavá anebo lehká! Naše úplná elektronická podání pracují v maximální možné míře pro uživatele. Jak to děláme? Tak, že všechny potřebné úlohy spojíme do jedné chytré formulářové aplikace, která za uživatele udělá spoustu práce.

ico-konverza-dokumentu.svg

Konverze dokumentů

Zajistíme vám autorizovanou konverzi z moci úřední podle zákona 300/2008 Sb. s konverzí dokumentů do validního PDF/A. Konverze je stěžejní funkcí pro zajištění čitelnosti dokumentů a nutnou podmínkou pro dlouhodobou digitální archivaci. Soulad s PDF/A zajištťuje špičková technologie callas, díky které je zajištěno akceptování dokumentů v Národním digitálním archivu.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás

a mezitím se rozlučte s papírem

Volejte
+420 222 011 602

Pište na e-mail
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.
osobních údajů