+420 222 011 602

Kompetence

Díky našim kompetencím dokážeme zajistit digitalizaci firmy či instituce na jakékoli úrovni. Naše řešení jsou modulární, každý si tak může jednoduše vybrat, co potřebuje. A když je toho víc, řešení lze snadno propojit.

crossroad-digitalni-archivace.svg

Digitální archivace

Náš dlouhodobý archiv je vytvořený pro ukládání dat v libovolném formátu a je zabezpečený proti jejich ztrátě, pozměňování nebo neoprávněnému přístupu. V souladu s legislativou a technickými standardy vám zajistíme platnost a právní jistotu všech dokumentů od vzniku až po skartaci.

crossroad-digitalizace-procesu.svg

Digitalizace procesů

Digitální agendy dokáží mnohem víc než listinné procesy. Jsou efektivní i spolehlivé a díky nim už ani nebudete muset nic posílat mailem. Nastavujte si vlastní procesy i workflow podle potřeb vaší firmy.

crossroad-rizeni-dokumentu.svg

Řízení dokumentů

Umíme řídit dokumenty od vzniku přes jejich oběh až po archivaci. A pokud budete chtít, dokumenty budou vstupovat jen do vámi vybraných kroků procesu.

crossroad-spisova-sluzba.svg

Spisová služba

Chcete praktickou spisovou službu v jednoduché uživatelské podobě při zajištění bezpečnosti, důvěryhodnosti a právní validity? U nás ji najdete. Naše spisová služba klade důraz na intiutivní a efektivní výkon a navíc může být i neomezeně rozšiřována co do počtu procesů i uživatelů.

crossroad-podani-formulare.svg

Podání a formuláře

Podání mohou být papírová, zdlouhavá anebo lehká! Naše úplná elektronická podání pracují v maximální možné míře pro uživatele. Jak to děláme? Tak, že všechny potřebné úlohy spojíme do jedné chytré formulářové aplikace, která za uživatele udělá spoustu práce.

crossroad-podpisy-konverze.svg

Podpisy a konverze

Nechte starost o podpisy či pečetě a konverze libovolných dokumentů na nás. Díky našim službám vytvářejícím důvěru zajistíme spolehlivou péči o vaše digitální dokumenty. Vy díky tomu můžete podepisovat, ověřovat podpisy a provádět konverze v souladu s eIDAS.

Chcete vědět více? Kontaktujte nás

a mezitím se rozlučte s papírem

Volejte
+420 222 011 602

Pište na e-mail
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.
osobních údajů