Pro školy a OSVČ je náš Signer zdarma

Musíme si pomáhat

K čemu Signer slouží?

Aplikace Signer pro školy a živnostníky je speciální edice určená pro všechny zaměstnance školních zařízení a všechny OSVČ v ČR, kteří potřebují pracovat s elektronickými dokumenty a komunikovat s úřady. Pomocí naší aplikace se vyhnete fyzickým návštěvám úřadů nebo poboček pošty. Zůstanete tak v bezpečí a ještě uspoříte čas i finanční prostředky. Používání datové schránky směrem k úřadům je bezplatné a nahrazuje doporučenou zásilku.


Datová schránka

Obsluha datové schránky jednoduše jak jen to jde. V editačním okně napíšete zprávu. Signer provede konverzi do PDF, přiložíte požadovaný soubor do datové zprávy a odesíláte. Spravovat můžete i několik datových schránek. Datové zprávy můžete ukládat přímo na vašem zařízení.


Úpravy PDF

Naskenujte dokument, Signer ho převede na text. Účtenky nebo závažnou situaci vyfoťte mobilem kdykoliv potřebujete a uložte jako PDF s časovým razítkem pro pozdější doložení. Vložit, odstranit stránky nebo slučovat celé dokumenty zvládne Signer zcela hravě.


Elektronický podpis

Snadno elektronicky podepisovat PDF dokumenty můžete klikem pravého tlačítka myši nebo z lišty nástrojů v aplikacích MS Office (Word, Excel). Signer si rozumí i s elektronickou občankou nebo i dalšími prostředky pro vytváření kvalifikovaných elektronických podpisů.


Anonymizace a ochrana údajů

Obsahují vaše dokumenty osobní a citlivé informace, které je potřeba chránit? Anonymizujte je nevratně v aplikaci Signer. Anonymizaci lze šablonou automatizovat pro stejné typy formulářů či dokumentů. Zabezpečit dokumenty heslem je samozřejmost.


Ověření podpisů

Chcete si být jistí, že digitální podpis na dokumentu není podvrh? Jak poznat ten správný podpis? Zda je kvalifikovaný, nebo uznávaný, či dokonce neplatný? Stačí kliknout a hned máte jistotu! S garancí od certifikovaného evropského poskytovatele služeb vytvářejících důvěru.


Časová razítka

Neomylně prokáží, čas podpisu nebo úpravy dokumentů. Ušetří Vás komplikací při prokazování pravosti podpisů nebo obsahu vašich elektronických dokumentů. Signer poskytuje kvalifikovaná časová razítka kdykoliv je potřebujete. Je přece normální připojit k podpisu či dokumentu razítko.

Jak Signer získat?

Pokud jste zástupce vzdělávací instituce nebo jste živnostník, stačí kliknout na jedno z dvou tlačítek níže. Po registraci dostanete všechny potřebné instrukce na e-mail.

Potřebujete více informací? 
O Signeru víme vše, ptejte se nás

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů