+420 222 011 602

Uvolněn formulář Výpis z evidence pro daňové účely

Na portálu Bezpapiru.cz byl uvolněn nový interaktivní formulář pro Výpis z evidence pro daňové účely. Tento tiskopis nově podává dodavatel i odběratel uskutečňující resp. přijímající plnění v režimu...

22/02/12 / News

Na portálu Bezpapiru.cz byl uvolněn nový interaktivní formulář pro Výpis z evidence pro daňové účely. Tento tiskopis nově podává dodavatel i odběratel uskutečňující resp. přijímající plnění v režimu přenesení daňové povinnosti.

Výpis z evidence pro daňové účelyFormulář je dostupný z portálu Bezpapiru.cz. Jako naše ostatní daňové formuláře pro datové schránky poskytuje podání vyplněného formuláře finančnímu úřadu jedním kliknutím pomocí ISDS.

Interaktivní formulář poskytuje také automatické výpočty a přenos údajů do souvisejících formulářových polí, kontroluje všechna uvedená data a nabízí kontextovou nápovědu k jednotlivým polím.

Také podporuje kontrolu vyplnění portálem EPO, který provozuje Ministerstvo financí. Tato kontrola přesně definuje případné chyby a jejich míru závažnosti.

Uživatel se tak nemusí bát, že zapomene vyplnit údaj, formulář ho upozorní na doplnění chybějící údajů a zkontroluje správnost formátů. Vše je zcela zdarma.

>> Inteligentní formuláře a návody dostupné na portálu Bezpapiru.cz <<

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.