+420 222 011 602

Transformace procesů založená na nových technologiích jako konzultační příležitost

Konec krize je na dohled. Náskok v novém prostředí získají ty firmy, které dokážou dělat věci jinak než konkurence. Standardní ERP systémy ovšem neumožňují, aby se firmy svými procesy odlišily....

25/11/13 / News

Konec krize je na dohled. Náskok v novém prostředí získají ty firmy, které dokážou dělat věci jinak než konkurence. Standardní ERP systémy ovšem neumožňují, aby se firmy svými procesy odlišily. Nástup chytrých mobilních zařízení nabízí zcela nový přístup k procesům. Firmy však potřebují podporu dobře informovaných konzultantů, aby toho dokázaly využít. Taková byla základní východiska workshopu pro manažerské konzultanty, který proběhl 19. listopadu ve společnosti Software602.

Výkonný ředitel Software602 Jan Petr, který akci vedl, shrnul, co se změnilo a jaký to má dopad na procesy ve firmách. Hovořil o možnostech chytrých mobilních zařízení, BYOD, mobilních procesech, multikanálových procesech a předvedl řadu praktických možností, jak je možné s procesy nově pracovat.

Část workshopu byla věnována koncepci DPI (Dynamic Process Improvement), která reaguje na tradiční koncepci procesů „zamčených“ v ERP a dává prostor pro postupné dolaďování procesů, případně velmi rychlé procesní změny.

Více informací o workshopu v článku na portálu Bezpapiru.cz

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.