+420 222 011 602

Tesco už své smlouvy řeší elektronicky

Společnosti Software602 a GTS Czech pomohly české pobočce Tesco přejít na elektronické vytváření, schvalování a archivaci smluv. Řešení, jehož základem jsou produkty Software602, je hostováno s...

23/02/15 / News

Společnosti Software602 a GTS Czech pomohly české pobočce Tesco přejít na elektronické vytváření, schvalování a archivaci smluv. Řešení, jehož základem jsou produkty Software602, je hostováno s využitím služby GTS Virtual Hosting Environment.

Tesco provozuje v tuzemsku více než dvě stovky obchodů, 18 čerpacích stanic a 7 obchodních center a patří k největším soukromým zaměstnavatelům.

Pokrývá veškeré smlouvy, které Tesco v ČR uzavírá, což obnáší desetitisíce dokumentů ročně. Elektronizace radikálně snížila pracnost i chybovost a přinesla také snadný centrální přehled o všem, co se uzavírá a schvaluje.

„Elektronické řešení pro správu kontraktů je intuitivní a pokrývá všechny oblasti, které potřebujeme,“ shrnul zkušenosti společnosti Tesco manažer firemních vztahů Jiří Mareček. Smlouvy jsou teď vytvářeny pomocí elektronických šablon, které už předem schválili právníci. Jsou v nich prováděny automatické kontroly, zda jsou dodržena všechna pravidla. Systém také řídí schvalovací oběh, hlídá termíny, řeší zastupování a většina rutinní práce je automatizována. Automatizovány jsou i následující kroky procesy, včetně vytváření faktur. Papírové verze jsou vytvářeny pouze pro úkon podpisu schválené smlouvy.

  • Více informací naleznete v tiskové zprávě

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.