+420 222 011 602

Software602 mezi nejlepšími českými inovátory

Porota soutěže The Best Innovator vybrala společnost Software602 mezi finalisty. To znamená, že ji zařadila mezi 10 nejlepších českých firem do 250 zaměstnanců zavádějících inovativní produkty,...

18/12/12 / News

Porota soutěže The Best Innovator vybrala společnost Software602 mezi finalisty. To znamená, že ji zařadila mezi 10 nejlepších českých firem do 250 zaměstnanců zavádějících inovativní produkty, procesy nebo obchodní modely, a to bez rozdílu sektoru působení.

V rámci soutěže, kterou pořádá globální poradenská firma A.T. Kearney, jsou podniky hodnoceny podle následujících kritérií:

  • inovační strategie,
  • inovační organizace a kultura inovací,
  • řízení životního cyklu inovací,
  • podpůrné faktory,
  • využívání příležitostí k uvedení inovací do praxe včetně úspěšnosti implementace inovací.

Toto hodnocení provádí osmičlenná porota v čele s profesorem ČVUT Františkem Riegerem. Společnost Software602 postoupila do finálového kola zejména díky kombinaci vizionářského přístupu a praktických schopností tyto vize naplnit. To se projevuje při vývoji formulářových a archivačních technologií, při jejich vynalézavém nasazování, jakož i při evropských projektech výzkumu nových technologií, do kterých se Software602 zapojuje a často je i řídí.

  • Ocenění k náhledu zde (PDF)

Nejedná se o jediné ocenění za inovační přístup, které v minulosti firma obdržela. V roce 2008 udělilo Evropské multimediální forum společnosti Software602 Zlatou evropskou pečeť vynikající kvality za příspěvek k zavádění technologických inovací do běžného života.

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.