+420 222 011 602

Slovenská katolická církev buduje síť integrovaných kontaktních center v kostelech

Lidé, kteří by jinak museli cestovat desítky či stovky kilometrů kvůli získání dokumentu ze své farnosti, jej mohou získat na kterémkoliv kontaktním místě projektu ECCLESIA. Duchovním a zaměstnancům...

13/11/13 / News

logo Ecclesia

Lidé, kteří by jinak museli cestovat desítky či stovky kilometrů kvůli získání dokumentu ze své farnosti, jej mohou získat na kterémkoliv kontaktním místě projektu ECCLESIA. Duchovním a zaměstnancům církve projekt zase ušetří čas, umožní věnovat více péče lidem a kromě toho bude posílena důvěryhodnost právních úkonů. Odhadované ekonomické benefity do roku 2017 činí téměř 17 milionů eur. Ve svém vystoupení na konferenci ITAPA to uvedl jeden z hlavních řečníků, sekretář Konference Biskupů Slovenska Anton Ziolkovský.

Do projektu ECCLESIA jsou zapojeny čtyři arcidiecéze a biskupská konference. Dodavateli technologií jsou společnosti Novell, NewPS a Software602.

Architektura řešení v řadě ohledů odpovídá síti Czech POINT v České republice. Integrovaná kontaktní centra jsou zřizována na farních úřadech. Síť už je v provozu, postupně se zahušťuje a jsou přidávány další agendy tak, aby se ECCLESIA v budoucnu stala univerzální platformou pro důvěryhodnou výměnu církevních dokumentů.

  • Podrobnější popis vystoupení Antona Ziolkovského najdete na serveru Bezpapiru.cz

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.