+420 222 011 602

Portál SecuStamp.com v novém

Portál pro práci s důvěryhodnými dokumenty v PDF formátu SecuStamp.com, provozovaný společností Software602, přináší několik novinek. Nový nástroj, rozšíření služeb a nový, optimalizovaný a...

27/06/11 / News

Secustamp.com logo

Portál pro práci s důvěryhodnými dokumenty v PDF formátu SecuStamp.com, provozovaný společností Software602, přináší několik novinek. Nový nástroj, rozšíření služeb a nový, optimalizovaný a přehledný vzhled.

SecuStamp.com home

Nový nástroj Sign Master

Nejdůležitější novinkou je uvolnění nástroje pro snadnou práci s důvěryhodnými PDF dokumenty - SecuStamp Sign Master. Tento inteligentní formulář představuje ultimátní řešení pro ověřování platnosti certifikátů podpisů a razítek online, podepisování (i vícenásobné) a snadné opatřování libovolných PDF dokumentů kvalifikovanými časovými razítky uznávané certifikační autority v celé EU.

  • Více na stránce SecuStamp Sign Master

Rozšířeno ověřování platnosti podpisů

Služba pro ověřování platnosti certifikátů podpisů a razítek byla rozšířena o další evropské země. Nyní jsou podporovány kořenové certifikáty certifikačních autorit těchto zemí: Belgie, Estonsko, Finsko, Francie, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Rakousko, Polsko, Slovensko, Švédsko a další certifikáty firem ze Spojených států amerických. Nově je možné zakoupit tzv. TSL Cartridge, tedy počet kreditů s žádostmi o ověření platnosti.

  • Více na stránce SecuStamp TSL Cartridge

Nový vzhled a funkce

Celý portál prošel optimalizací vzhledu stránek a jejich rozvržení. Bylo dosaženo maximální jednoduchosti, stránky jsou přehlednější a cesty k nástrojům a informacím snadněji dosažitelné. Byly zprovozněny tzv. firemní uživatelské účty, které umožňují snadnou centrální správu účtů podřízených organizací. V blízké době dojde k doplnění dalších informací v podobě PDF dokumentů, návodů a předpokládáme další rozšiřování služeb.

  • Více přímo na SecuStamp.com

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.