+420 222 011 602

Nové sestavení Software602 Form Filler 4 pro OS Windows

Nejrozšířenější formulářový prohlížeč na českém trhu, Software602 Form Filler, byl vydán v novém sestavení pro operační systém Microsoft Windows a je k dispozici volně ke stažení.Podrobnosti o...

13/11/12 / News

Nejrozšířenější formulářový prohlížeč na českém trhu, Software602 Form Filler, byl vydán v novém sestavení pro operační systém Microsoft Windows a je k dispozici volně ke stažení.

Podrobnosti o změnách a opravách v nové verzi najdete zde. Mezi novinky patří možnost připojovat k PDF dokumentům elektronický podpis ve formátu PAdES-BES, snadnější připojování vícenásobných příloh k formulářům a rozšíření možností javascriptu. Zároveň byly odstraněny některé chyby předchozí verze.

Formuláře vytvořené v prostředí Software602 Form Designer je nyní možné vyplňovat pomocí zmíněného Software602 Form Filler nebo je snadno transformovat ve webové formuláře tak, aby uživateli stačil jakýkoliv běžný internetový browser. Tuto transformaci umožňuje produkt Software602 Form Signer Web Server. Zároveň jsou k dispozici nativní aplikace pro práci s formuláři (s podporou elektronického podepisování apod.) na mobilních zařízeních s operačními systémy Apple iOS a Google Android a je připravována verze pro nový operační systém Microsoft Windows 8.

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.