+420 222 011 602

Nové případové studie pro komerční sektor

Sekce případových studií na webových stránkách společnosti Software602 byla v poslední době rozšířena o popis několika projektů z komerčního sektoru.Broker ConsultingJeden z nejvýznamnějších...

07/10/13 / News

Sekce případových studií na webových stránkách společnosti Software602 byla v poslední době rozšířena o popis několika projektů z komerčního sektoru.

Broker Consulting

Jeden z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb finančního plánování na českém a slovenském trhu, společnost Broker Consulting, poskytla svým 1800 finančním konzultantům dynamické formulářové aplikace Software602. Byly tak nahrazeny papírové tiskopisy a interaktivní PDF formuláře. Umožnilo to naplnit nové požadavky regulátora na další výkazy a zároveň snížit pracnost pro konzultanty v terénu i podpůrné pracovníky v kancelářích.

  • Kompletní text případové studie najdete zde.

Konica Minolta

Česká pobočka mezinárodní společnosti Konica Minolta, která pro své zákazníky vystavuje asi 100 000 faktur ročně, využila technologii Software602 k vybudování sofistikovaného řešení, které zvyšuje pohodlí zákazníků, umožňuje zaměstnancům společnosti sledovat a řídit i proces předávání daňových dokladů a dává jistotu dodržení veškerých požadavků české i evropské legislativy.

  • Kompletní text případové studie najdete zde.

Agrofert

Největší skupina českého a slovenského zemědělství a druhá největší chemická skupina v České republice, společnost Agrofert, implementovala elektronický systém spisové služby od Software602 a dosáhla tak automatizované obsluhy datových schránek a jednotné evidence datových zpráv v rámci celého holdingu. Následně rozšířila celý systém o elektronický archiv dokumentů se zajištěním jejich dlouhodobé digitální kontinuity.

  • Kompletní text případové studie najdete zde.

ČSOB Factoring

Jedna z největších factoringových společností působících na českém trhu, kde obrat postoupených pohledávek činí téměř 30 miliard korun a tržní podíl dlouhodobě převyšuje 20%, vyřešila obsluhu datové schránky, automatizované vytváření některých reportů pro mateřskou společnost a nahradila léta používanou aplikaci pro podporu mimosoudního, soudního a exekučního vymáhání pohledávek formulářovými aplikacemi od firmy Software602.

  • Kompletní text případové studie najdete zde.

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.