+420 222 011 602

Formuláře ve Viscofanu

České pobočky evropské potravinářské skupiny rozšířují provozně-ekonomický systém SAP o technologii 602XML.

29/04/10 / News

Ve Viscofanu doplní systém SAP o inteligentní formuláře

Firmy Viscofan CZ a GAMEX CB, tedy česká součást evropské potravinářské skupiny Viscofan, se rozhodly rozšířit stávající instalaci provozně-ekonomického systému SAP o technologii 602XML. Jedná se o již několikátý český podnik, který takový krok učinil.

Inteligentní formuláře budou v první fázi používány pro obsluhu datové schránky, sjednocení elektronické a papírové pošty, konverzi dokumentů a likvidaci faktur. Nahradí tak papírové schvalování podkladů pro SAP. V dalších fázích projektu budou elektronizovány i další procesy, jako schvalování smluv, nákup zboží a služeb a personální agenda (cestovní příkazy, dovolenky apod.)

Do těchto elektronických procesů bude postupně zahrnuto až 200 uživatelů, aniž by to vyžadovalo nákup dalších licencí SAP nebo provádění změn v tomto ERP systému. Právě radikálně nižší náklady a možnost provádět kdykoliv v budoucnu změny vlastními silami byly mezi hlavními důvody, proč se potravinářská firma rozhodla doplnit stávající SAP o produkt Software602.

Viscofan Group je největším světovým výrobcem umělých střívek pro masný průmysl. V České republice zaměstnává 850 lidí. V České republice je také distribuční centrum, odkud se výrobky skupiny Viscofan dodávají do 110 zemí celého světa.

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.