+420 222 011 602

Elektronický podpis konečně na Windows Metro!

Software602 Form Signer je první veřejně dostupnou aplikací schopnou připojit uznávaný elektronický podpis k dokumentu v prostředí Windows 8 Metro (tzv. „dlaždice“). Umožní tak pohodlné prokazatelné...

09/07/13 / News

Software602 Form Signer for Windows 8Software602 Form Signer je první veřejně dostupnou aplikací schopnou připojit uznávaný elektronický podpis k dokumentu v prostředí Windows 8 Metro (tzv. „dlaždice“). Umožní tak pohodlné prokazatelné schvalování dokumentů i z těch zařízení s OS Windows 8, které nejsou vybaveny klávesnicí.

Operační systém Windows 8 totiž v režimu Metro nepodporuje elektronický podpis na základě certifikátu (tedy elektronický podpis podle legislativy). Pokud jej chce uživatel použít, musí přepnout do režimu původních Windows, což je v zařízeních bez klávesnice velmi nešikovné. Uživatelé tabletů bez klávesnice s OS Windows 8 tak mohou podepisovat jen díky Software602 Form Signer.

Společnost Software602 tak pokračuje ve své průkopnické roli. V loňském roce představila první veřejně dostupnou aplikaci schopnou připojit elektronický podpis v iPhonu a iPadu. Tyto aktivity jsou součástí dlouhodobé vize vedené cílem poskytnout uživatelům plnou nezávislost na zařízení a platformě a umožnit provádění všech úkonů vždy z toho počítače, tabletu nebo smartphonu, který má uživatel momentálně u sebe.

Tato nezávislost je důležitá také pro efektivní zavádění konceptu BYOD, kdy uživatelé pracují na svých soukromých zařízeních a kdy firemní informatici musí zajistit podporu nejrůznějších typů, verzí, velikostí obrazovek apod. Podle prognózy společnosti Gartner zavede naprostá většina organizací do roku 2017 BYOD nejen pro manažery, ale pro většinu zaměstnanců.

  • Navštivte stránky aplikace Software602 Form Signer

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.