+420 222 011 602

Elektronické zahraniční cesťáky na Karlově univerzitě

Nejstarší středoevropská univerzita začala využívat službu FormApps Cloud společnosti Software602. Plně elektronické řešení zajistí, že veškeré žádosti o zahraniční služební cestu budou vyplněny...

20/05/15 / News

Nejstarší středoevropská univerzita začala využívat službu FormApps Cloud společnosti Software602. Plně elektronické řešení zajistí, že veškeré žádosti o zahraniční služební cestu budou vyplněny úplně a správně. Dalšími výhodami jsou snadné vyhledávání v podaných výkazech a žádostech, třídění a úplná eliminace ručního přepisování.

Univerzita Karlova

Služba FormApps Cloud tak pomohla vyřešit řadu problémů spojených s papírovým zpracováním poměrně složitých formulářů – občasnou špatnou čitelnost, chybovost, neúplné vyplňování apod. Službu FormApps si univerzita vybrala hlavně proto, že experti Software602 dokázali rychle vytvořit takové elektronické formuláře na míru, které jsou pro uživatele snadné, intuitivní a kompletně dvojjazyčné. Výhodou je možnost přístupu z jakéhokoliv zařízení i to, že dodavatel zajišťuje kompletní péči o provoz aplikací. Zákazník má možnost pokrýt další procesy bez navýšení měsíčního paušálu.

V rámci služby FormApps Cloud společnost Software602 poskytuje kompletní elektronické procesy s možností úpravy podle potřeb konkrétní organizace a v návaznosti na její informační systémy. V současné době se jedná o nejjednodušší, nejrychleji zprovoznitelné a cenově nejdostupnější řešení na českém trhu.

Pro více informací o FormApps pokračujte zde

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.