+420 222 011 602

Aplikace Software602 Form Signer pro iOS

Majitelé iPhonů a iPadů mohou ve svých zařízeních generovat a ukládat podpisové certifikáty, připojovat podpisy a časová razítka k PDF dokumentům, ověřovat pravost důvěryhodných elektronických...

25/10/12 / News

Software602 Form Signer logoMajitelé iPhonů a iPadů mohou ve svých zařízeních generovat a ukládat podpisové certifikáty, připojovat podpisy a časová razítka k PDF dokumentům, ověřovat pravost důvěryhodných elektronických dokumentů a pracovat s chytrými formuláři. Umožnuje to aplikace Software602 Form Signer pro iOS, která byla právě vydána.

Tato aplikace je ke stažení na Apple Apps Store. Software602 Form Signer pro Android je k dispozici na Google Play. Podrobnější informace o aplikacích a jejich funkcích najdete v produktové sekci webu.

Software602 nabízí kompletní portfolio nástrojů, které uživateli umožní pracovat s elektronickými dokumenty na tom zařízení, které má momentálně k dispozici – počítač, tablet nebo chytrý telefon. Toto portfolio zahrnuje kromě zmíněných aplikací také Form Signer Web Server pro transformaci chytrých formulářů (miniaplikací) do webových (html) formulářů.

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.