+420 222 011 602

Aplikace Signer s novými funkcemi

Nová verze aplikace Signer má od června nové funkce. Při práci s důvěryhodnými dokumenty mohou uživatelé nově využít funkce hromadného podepisování PDF, Microsoft Office a OpenOffice dokumentů včetně...

15/06/15 / News

Signer

Nová verze aplikace Signer má od června nové funkce. Při práci s důvěryhodnými dokumenty mohou uživatelé nově využít funkce hromadného podepisování PDF, Microsoft Office a OpenOffice dokumentů včetně konverze do PDF/A. Mezi další novinky patří zejména možnost přímého podepsání a konverze do PDF/A z Microsoft Office (Word, Excel) aplikací a možnost automatického doplnění textové vrstvy do naskenovaného dokumentu. Další novinkou jsou automatické aktualizace aplikace.

Seznam všech novinek naleznete zde.

Signer nabízí řadu funkcí, které zvyšují uživatelský komfort, jako např. práce se zaheslovanými PDF dokumenty, poskytování náhledu podepisovaných dokumentů ve formátech Microsoft Office, širší možnosti uvádění důvodu podpisu (jsem autorem dokumentu, souhlasím, beru na vědomí apod.) jak pro PDF tak i pro Office dokumenty a další možnosti. Jedna licence Signeru od Software602 je platná pro zařízení s operačními systémy Windows, Windows Phone, iOS i Android. V rámci uceleného a přehledného prostředí je možné – mimo jiné:

  • připojovat elektronický podpis a kvalifikované časové razítko,
  • ověřovat integritu příchozích dokumentů a platnost jejich certifikátů,
  • převádět dokumenty z prakticky libovolného formátu do archivního formátu PDF/A nebo jiné verze PDF,
  • realizovat funkce specifické pro různá zařízení (např. vytváření důvěryhodných fotografií ze smartphonu nebo tabletu,
  • plně anonymizovat data z PDF dokumentů, provádět OCR a další úkony.

Aplikace Signer je určena pro jednotlivce i organizace všech velikostí. V případě zájmu o bezplatné vyzkoušení nové verze si ji můžete stáhnout na https://www.longtermdocs.eu/cz/signer.

Would you like to know more? Contact us

and meanwhile say goodbye to paper

Call
+420 222 011 602

Write us to e-mail
info@602.cz

Or use
contact form

We will reply to your query within two working days.