Pošta

Systém pro digitální archivaci dokumentů a procesů nad dokumenty od jejich vzniku až po archivaci a skartaci. Obsahuje DMS se spisovou službou.

Připraven k rychlému nasazení u klienta

Systém postavený podle skutečných potřeb klientů s komplexní péčí o dokumenty a jejich metadata. S rychlým vyhledáváním a nastavením vlastních uživatelských filtrů.

Zařízení posta-01.svg

  • Jednotná evidence dokumentů z datových schránek, emailů a listinných zásilek s digitalizací a automatickým importem ze složek,
  • přímá integrace na MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) včetně šablon dokumentů,
  • dlouhodobá archivace dokumentů podle nařízení eIDAS. Disponuje certifikovanými službami důvěry pro ověření dokumentů a dlouhodobé ošetření dokumentů,
  • řízená skartace dokumentů,
  • jednoduchou správu datové schránky – odesílání a příjem zpráv,
  • v souladu s českou i evropskou legislativou. Připraven pro GDPR.

DokMistr

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Integer ac erat non est tincidunt sollicitudin. Aliquam non egestas ante. Nulla justo lacus, dictum a ex in, lacinia laoreet justo. Vestibulum ac hendrerit est. Fusce facilisis nisi facilisis, mollis nisi ac, suscipit nisl. Sed et efficitur nunc.

Pellentesque eget lacinia massa. Aenean et sapien nec sem sagittis semper eget non erat. Phasellus bibendum, magna ut mollis euismod.

Aenean venenatis diam ut neque lobortis, nec laoreet enim gravida. Mauris quis feugiat magna.

signer-device-01.png

Jeden systém pro kompletní správu dokumentů

Rychlá evidence, schválení, uložení, archivace a skartace s integrací na jiné systémy bez nutnosti opětovného zaškolování uživatelů s jednoduchým ovládáním a přívětivým uživatelským prostředím.

Reference

Střed_kraj_kotlíci_malý

Středočeský kraj

Žádat o kotlíkové dotace byla ještě před nedávnou dobou noční můra občanů. Stát před budovou úřadu od ranních hodin v jakémkoli počasí se zdálo jako nezbytnost, pokud někdo chtěl získat finanční příspěvek na výměnu starého kotle za nový. Že to jde i jinak, bez zbytečných komplikací a z pohodlí domova, se přesvědčili občané Středočeského kraje.

Znak_P3

Městská část Praha 3

Jak může vypadat opravdový zájem úřadu o mínění a postoje občanů na dění v městské části, ukazuje dobrý příklad Prahy 3. Tam díky pestré škále dotazníků a anket již několik let aktivně sbírají jejich názory. Moderní technologie ale slouží i k jiným věcem, třeba vyúčtování dotací.

Znak_města_Karviná

Město Karviná

Magistrát města Karviná se v posledních letech výrazně mění k lepšímu díky probíhající digitalizaci. Ta přinesla zrychlení a zefektivnění procesů, méně papírování i jednodušší práci pro uživatele. Zavedení formulářových agend přispělo také ke snížení chybovosti, využití vyplňovaných dat v elektronické podobě a jejich lepší dostupnosti.

Znak_města_Broumov

Město Broumov

Moderní digitální město, které vychází vstříc svým občanům i pracovníkům úřadu bez nutnosti zbytečně vyplňovat papírové formuláře a stát u přepážek úřadu. Taková vize stála na začátku rozhodnutí o chystané digitalizaci v Broumově, která se rychle dokázala proměnit v příjemnou realitu.

Více případových studií a referencí

Jaký je DokMistr v praxi?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing sit amet, consectetur adipiscing elit

DokMistr specialista

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.