Balíčky kvalifikovaných časových razítek

Potřebujete připojovat k digitálním dokumentům, které vytváříte nebo uchováváte, kvalifikovaná časová razítka? Nabízíme nejsnadnější a nejrychlejší cestu, jak je získat. Žádné podepisování smluv, žádné instalace, žádné odhadování budoucího odběru za časová období. Prostě se zaregistrujete, a pokud platíte kartou, během několika minut můžete pracovat s kvalifikovanými časovými razítky vydanými certifikační autoritou PostSignum České pošty.

4. 10. 2015

Co jsou časová razítka?

Kvalifikované časové razítko poskytuje důkaz o tom, v kterém časovém okamžiku bylo k dokumentu připojeno a že od té doby nebyla v dokumentu provedena žádná změna. Pokud dokument obsahuje elektronický podpis, umožní časová razítko v budoucnu prokázat, že byl tento podpis v okamžiku připojení razítka platný. S odvoláním na českou i evropskou legislativu je možné konstatovat, že až připojením kvalifikovaného časového razítka se digitální dokument stává skutečně spolehlivým.

Časová razítka, která dodáváme, odpovídají všem požadavkům české i evropské legislativy a světových norem. Protože je PostSignum zařazena na seznam služeb vytvářejících důvěru, jsou tato časová razítka akceptována jako nezpochybnitelná úřady všech členských zemí unie. Jsme schopni také zajistit, že časové razítko bude k dokumentu připojeno správným způsobem. To je velmi důležité zejména tam, kde je dokument určen pro dlouhodobou archivaci.

Jak nakoupit časová razítka?

Nákup časových razítek je jednoduchý. Pro jejich nákup se nejprve zaregistrujte nebo přihlaste zde.  Registrace je zdarma.

Nakoupit 500 razítek můžete zde nebo v sekci Long-Term Doc po přihlášení k vašemu 602 ID účtu.

Více informací? Spojte se s námi.

Pište na
info@602.cz

Nebo využijte
kontaktní formulář

Na váš dotaz odpovíme nejpozději do dvou pracovních dnů.